O nás | RUSTI furniture

Rádi bychom Vám představili společnost RUSTI furniture s.r.o., která se specializuje na výrobu sedacích souprav na míru a nábytku na zakázku.

Společnost Holík Lukáš - RUSTI  byla založena v roce 2020 živnostníkem Lukášem Holíkem,

který se rozhodl vytvořit 2021 založit nábytkovou společnost RUSTI furniture s.r.o., která bude poskytovat kvalitní a originální řešení pro zákazníky, kteří hledají sedací soupravy na míru a nábytek který bude originální pro každý interiér.

Společnost se specializuje na ruční výrobu sedacích souprav modelárního typu, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou odolné vůči opotřebení. Zákazníci mají možnost si vybrat z mnoha různých druhů tkanin, kůží a barev, aby si vytvořili sedací soupravu přesně podle svých představ.

RUSTI furniture s.r.o. nabízí uzkou škálu typů sedacích souprav aby se naše výroba odlišila od té sériové a levných sedacích souprav a obchodních centrech.

 

V rámci našeho conceptu je zaměření na sedací soupravy jak do domácnost a to s použitím jak v interiéru tak i v exteriéru jako jsem pegoly letní zahrady. Tak i sedací soupravy pro kanceláře, komenční prostory a další. V nejbližší době by jsme chtěli navázat spolupráci v BISTRO&COFFE segmentu kde méme připravenou nabídku v rámci spolupráce a prezentace výrobku přímo v daném podniku.

Společnost si klade za cíl nabízet nejen kvalitní a pohodlné sedací soupravy na míru, ale také vynikající zákaznickou službu, která se stará o potřeby a požadavky zákazníků.

Team RUSTI furniture s.r.o.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz